| iwannabeperfect a întrebat:

Daca devii reprezentant AVON si daca nu pui o perioada mai lunga de timp comanda,te zapacesc aia de la AVON sa pui comnda? sau te lasa in pace,daca vrei sa pui comanda,pui,daca nu, nu(ca la oriflame)?

funda*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu dai trei campanii consecutiv nicio comandă, te va scoate din sistem.
Este mai bine la Oriflame.
Pa, pa.

| rocket a răspuns:

Te suna sau iti trimite mesaje, dar nu pot sa te oblige sa pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă nu dai comanda în 3 campanii, nu vei mai putea fi reprezentant.
Te pup!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai daca nu dai comanda in cateva campanii una dupa alta, nu vei mai fi reprezentanta.

| nicoalusoby a răspuns:

Nu prea te lasa in pace acum depinde de liderul pe care il ai. Eu a trebuit sa imi schimb cartela deoarece ma dispera din 3 in 3 zile sa ma intrebe daca m-am razgandit chiar daca am spus ca nu mai vrea sa dau comanda. Sfatul meu este ca mai bine nu te faci reprezentant alergi prea mult si castigi prea putin.

| patchouli a răspuns:

Eu sunt reprezentant AVON si nici luna trecuta nici luna asta nu am pus comanda ca nu am avut timp sa arat cataloage.m-a sunat o singura data cineva de la AVON si doar liderul m-a intrebat motivul pentru care nu mai dau comenzi. dupa 3 campanii consecutive in care nu dai comanda te scot din evidenta insa poti sa te intorci oricand..succes

| deny12 a răspuns:

Te zapaceste reprezentantul la care te-ai inscris uneori...