| RazvyBoss98 a întrebat:

Daca imi cumpar Kinect trebuie sa-mi cumpar si Xbox 360 sau doar kinect-ul? Si de unde pot sa-l cumpar? Si cat costa? Raspunde-ti plzzzzz si rapid!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ai x-box 360 il iei separat dar daca nu ai ia-l inclus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, kinect este o extensie a xbox360. In Romania e mai problematic cu achizitia, daca vrei iti pot aduce eu unul la 350 de euro nou nout. Uite si site-ul asta, poate te intereseaza: http://www.kinects.ro

| DaNtE a răspuns:

Doar kinect-ul...
Il gasesti la mag speciale

| stefanandrei_1956 a răspuns:

Trebuie si xbox si kinect! Nu ai cum altfel! Trebuiesc amandoua si xboxul e in jur de 13 mil, iar kinectul de vreo 8 milioane. Il poti lua de la uniri de la playcom, tipul asta le aduce din germania si sunt mai ieftine sa stii! Eu de la el am xboxul si am garantie la el un an, dar nu mi-a facut probleme. La playcom sunt cele mai ieftine! Acum nu te gandi ca il ei cu 4 milioane. Ca doar e xbox. Oricum la el un xbox este :1, 249 ron cu 3 procesoare IBM, 3 symetrical cores at 3, 2 GHz each
250GB HDD. Si kinectul la el e vreo 8 milioana fata de alte magazine e ieftin sa stii. Uite suitul http://www.playcom.ro/magazin.php?search=xbox+360
funda te rog!

Răspuns utilizator avertizat