| Nicole1234 a întrebat:

Daca ma duc la un centru specializat, cam cat costa sa imi printeze o poza pe un tricou adus de mine?

3 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

De la 5 la 20-30 lei

| Amily a răspuns:

Un coleg de la mine din clasa sarbatorea ziua lui de nastere.mam gindit citeva zi ce sa-i daruesc dar degeaba...intrun moment mi-a venit o idee.i-am printat pe tricou o poza de a lui..eu am dat 150 de lei pentru ca tricoul era a lor.dar daca tricoul va fi al tau trebuie sa coastre cam 30-75..depinde ce doresti sati mai printeze. poate mai doresti un scris in spate

| Truxiie a răspuns:

Depinde şi de poză.Cam 20-100 lei :3