| miruna_5181 a întrebat:

Daca nu gasesti pantofi care iti plac cumperi alti pantofia sau nu mai iti ei pantofi?

18 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Asta ar insemna sa merg desculta, daca nu mi-as mai lua pantofi, nu?laughing
Logic, o sa caut alt model, alt tip, pana gasesc ce imi place!

| ßarbie a răspuns:

Caut altiihappy
Funda?love struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca nu gasesc pantofi care-mi plac, nu mai cumpar si astept ca in timp sa gasesc ce imi place.

| anad a răspuns:

Nu cumpar altceva findca, daca nu imi plac, ii iau degeaba ca nu ii port!

| darrio2007 a răspuns:

Caut pana gasesc ce imi place.

| larrii a răspuns:

Imi caut altii normal laughing doar nu am sa raman desculta ca nu imi plac nu stiu ce papuci

| Satisfaction a răspuns:

Cumpar altii doar nu o sa raman desculta...caut pana imi place ceva

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Depinde
daca nu iti plac mai bine nu ii iei alti
dar daca ai nevoie urgent ma bine iti iei uni care sa fie destull de frum

funda?puppy dog eyes sunt prima care a rasp

| Nume a răspuns:

Clar, ca o sa imi gasesc alti pantofi pe gustul meu si o sa ii las pe ceilalti in tercut dar tot o sa imi placawinking

| тøхх a răspuns:

Imi iau alti pantofi.

| Georgiana98 a răspuns:

Incerc sa ii inlocuiesc cu ceva asemanator.
Ex: Daca imi plac niste pantofi pe care nu imi permit sa ii cumpar caut un model care sa semene cu acea pereche de pantofi si o cumpar.
Eu te pupicesc.paaa

| catalin188 a răspuns:

Cumeri alt model

| InLove a răspuns:

Eu de obicei imi iau alti pantofi, adiak, cu parintii e mai greu de tratat, sa iti ia ceva, asa ca nu prea vreau sa treaca fara sa imi iau, ca nu se mai iveste ocazia! laughing big grin decat sa ramai fara, cumparati, si ai sa vezi ca ai sa te obisnuiesti si cu aceia si poate vor ajunge sa iti placa

| Andrre a răspuns:

Daca gasesc o alta pereche care imi place o compar daca nu imi iau adidasi blushing

| Alexandra_5259 a răspuns:

Nu-ti mai iei asa cred eu deoarece poti strange bani mai multi si sa-i cheltuiesti pe ceva mai scump.

| Kiduu12 a răspuns:

Imi cumpar altii care sunt asemanatori cu ei sau nu mai imi cumpar deloccrying

| morethaninmyheadd a răspuns:

Daca am neaparata nevoie de pantofi cumpar altii, nu-i un capat de tara, dar daca nu am nevoie urgent, de ce m-as grabi?:p