| ceciliastefanescu2000 a întrebat:

Daca pe treningul meu puma scrie "made in Cambodia", inseamna ca este original?

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Poti vedea daca este original dupa cusaturi si dupa emblema puma care trebuie facuta clar pentru ca hainelelui Rudolf Dassler sunt de calitate si nu permite greseli.

| ceciliastefanescu2000 explică (pentru jamal000):

Multumesc acum sunt sigur ca hainele mele puma sunt originale!

| LilTunechi a răspuns (pentru jamal000):

De fapt iti dai seama exact dupa acel firicel de argint de pe ultima eticheta... unii primesc funda pe degeaba...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hervis vine haine originala, da made in cambodgia pentru ca aia lucra o luna cat costa un trning intelegi?

Răspuns utilizator avertizat
| vladv26 a răspuns:

Puma are fabrici in toata lumea, iti dai seama daca e original dupa material cusatturi forma cum e scris puma

| valy_9268 a răspuns:

Acolo e fabricat!