| ÐiÐi a întrebat:

Daca vreti sa imi baga-ti contul meu la prieteni pe webkinz este ioanatatu2000, plz bagati-ma am nevoie de prieteni am doar 14!
Pe telefon am 14 prieteni

Răspuns Câştigător
| ClaraConstiantin a răspuns:

Ok, eu sunt iu68, hai sa fim prietene si o sa te invit si la o petrecere, este ziua unui webkinz de al meu, deocamdata am doar 9 webkinzi, dar voi mai face.

3 răspunsuri:
| ScumpikaTha a răspuns:

Buna! Eu am doua conturi. Primul ioananv, al doilea nvaleria2001!
Adaugama azi si maine te invit la o petrecere. Este ziua pisicii mele Lotus! face un an

| Ihatereligion a răspuns:

Ai esuat in viata reala? Nu ai prieteni? Esti urata, grasa si nimeni nu te vrea?

Incearca Internetul!