| Bia_1042 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cum sa ma imbract primavara asta am 13 ani si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac

Răspuns Câştigător
| TropicalSun a răspuns:

Se poarta culorile in pastel,cum s-ar spune "spalacite",culori vesele nu prea stridente,un roz pal sau galbui, ori verde deschis sau bej.
Daca esti adepta unui look mai simplu si totusi elegant, poti combina 2-3 culori de nuanta apropiata.
Hainele: bluzele cu maneca 3 sferturi sunt moderne, la fel si pantalonii largi.Rochiile sa fie de preferat cu imprimeuri florare delicate, tot in nuante pastelwinking... FUNDA?big grinbig grinbig grinbig grin.

2 răspunsuri:
| Dakota a răspuns:

Ai putea sa incerci niste tricouri colorate mai largi. Vara asta se port culorile viu coloratehappy deci nu te descuraje. mie cel putin imi sta bine cu tricouri albatre laughing
gasesteti culoarea care te reprezinta.
daca iti sta bine in fusta este foarte bine happy azi a fost ziua fustei happy poti incerca cu niste dresuri colorate si niste fuste de blugi cu un maiou este confortabil si vei arata foarte bine happy
Sper ca te.am ajutat happy

| Bia_1042 explică:

Emily ti-am dat funda