| diana1999000 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de cadou pentru dirinta ca am tras la sort si mi-a cazut si trebuie sa-i i-au de 15 lei?

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

De banii astia nu prea ai ce sa-i cumperi, e batut in cuie ca trebuie sa dai banii astia pe codou? Dar daca atat trebuie sa dai, cumpara un buchet de flori si o ciocolata.
Bye!

| LolaLollita a răspuns:

O esarfa, o rama foto thinking

| lopaca97 a răspuns:

Eu zic sa rupeti cateva crengute de brad de la munte, le puneti intr-o vaza(5-7lei)cumparati niste bomboane de brad(5-10lei)le agatati pe crengutele alea si daca mai raman bani faceti o poza de grup si o puneti sub vaza(ca un cadou de craciun)funda?

| Mastacan_David_1986 a răspuns:

Iai ce vrei tu orice o va inveseli atata timp cat vine din inima