| danNn95 a întrebat:

De ceva vreme am un cont pe un joc unde poti baga bani reali in schimbul la diverse chesti, dar din pacate inca nu am un card si ma gandeam sa vorbesc cu un prieten sa ma ajute cu cardul lui. acum vine si intrebarea, daca folosesc cardul lui el va fi sti unde am folosit cardul, de exemplu daca e curios si vrea sa vada unde am bagat aceea suma de bani ce informatii poate afla?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cine dracu iti da cardul fara sa stie la ce il folosesti?

in al doilea rand toate tranzactiile le poate vedea in extrasul de cont

| danNn95 explică (pentru suntserios):

Stiu ca le poate vedea in extrasul de cont, dar ce detalii poate afla, si fac tranzactia de fata cu el, ca este o pagina separata pentru bagat bani