| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi pot cumpara un sutien cu pernute din silicon?

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Gasesti la Jolidon sau pe www.okazii.ro

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa-ti achizitionezi unul de aici, la 39 lei bucata. Are cupe din silicon cu suprafata aderenta in interior: http://www.tvproducts.ro/sutiene-invizibile.html

| elena a răspuns:

Au... exista asa ceva si eu nu stiu?!

| afrodita17 a răspuns:

Incearca sa cauti in magazinele de lenjerie intima consacrate...

| conflict a răspuns:

Cred ca de la aprozar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e mai simplu sa-ti pui silicoane big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sutienele "silicone bra" (invizibile)sunt mai ieftine pe Okazii.ro.Cu pernute la Jolidon in mod sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce pret ajunge un sutien cu silicon de la jolidon?

| erika_9732 a răspuns:

De la jolidon, acolo vei gasi chiar si pernute de silicon separate, pe marimi pe care le vei putea pune oricarui sutien care are deschizatura in spatele cupei