| selina_6577 a întrebat:

De unde isi iau prezentatoarele tv hainele pentru emisiuni? adica au o recuzita acolo sau sunt nevoite sa isi dea bani din salariu pentru a-si cumpara in fiecare zi o tinuta pentru fiecare buletin de stiri ...meteo.sport?
Sau depinde de fiecare televiziune in parte?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Sunt imbracate de firmele alea care le da spoturile cand se termina emisiuneawinking

6 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Au recuzita, primita de la mai multi designeri, intr-adevar ele si le aleg, dar nu platesc. Dar e una blonda la meteo, pe PRO TV parca, are aceleasi perechide cizme de un am, si iarna si vara, mereu. Probabil ati obeservat-o.

| Bishop a răspuns:

@Selenna da laughing

| costymaximus a răspuns:

Mai sunt sponsori binevoitori, nu intotdeauna dau bani pe haine prezentatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bishoprolling on the floor am observat-o si eu pe aiarolling on the floor
prezinta vremea, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| remusinho a răspuns:

Nu, garderoba e asigurata de firme specializate... uneori la sfarsitul emisiunilor, stirilor, etc scrie ceva de genul "Imbracamintea prezentatoarei a fost asigurata de X"