| PetreNistor a întrebat:

De unde pot achizitiona o tigara electronica cu "E-liquid" cu tot? Vreau ceva ieftin (doar de incercare). Pretul sa varieze intre 15-25 de lei asa, stiu eu... (si,daca se poate, livrarea sa fie gratuita).

Răspuns Câştigător
| zbg090194 a răspuns:

Eu cand am cumparat pentru mine acum cumparat de aici!

http://ego-t.ro/Kit-uri/e-Tigareta.html

Sunt seriosi, trimit marfa bine ambalata, ajunge in siguranta fara batai de cap, intr-un timp foarte scurt, cu garantie (daca e cazul), factura si manual de utilizare.

Cat despre transport, comanda este prea mica pentru a putea beneficia de transport gratuit!

Ei lucreaza cu firma de curierat, iar pentru ca marfa sa ajunga si repede si in siguranta la cumparator, serviciile se platesc!

Sper ca am fost de ajutor!