| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara insigne haioase, stiti voi din acelea care se pun pe ghiozdan? sunt din cluj asa ca daca puteti sa imi spuneti daca gasesc in iullius mall...mulumesc

2 răspunsuri:
| TraficantaDeNutella a răspuns:

Si eu sunt din cluj big grin cu 10 lei mi-am cumparat 100 de insigne cu 10 lei happy Din Auchan ( Iulius Mall ). Sau in manastur este un magazin : Neki ( fata in fata cu Mc ). Hope I Help You

| TraficantaDeNutella a răspuns (pentru TraficantaDeNutella):

Sry ca am scris de 2 ori cu 10 lei tongue