| Smekerutzul a întrebat:

De unde pot cumpara o unitate de PC sau un laptop bun si ieftin in giurgiu?

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Salut! Te-as sfatui sa nu ei din magazinele mari. Preturile sunt de cele mai multe ori exagerate. Cauta un loc din ala in care se vinde doar pc-uri si chestii ce tin de aceasta ramura si cumpara de acolo.De obicei este si posibilitatea de a-l face din piese, il monteaza in fata ta.Asa pui si ce doresti pe el.
Aaa si : www.emag.ro/ sau site-uri de genul.Gasesti,bani sa ai.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In orice hipermarket sau magazine cu electronice gen DOMO - FLANCO.

| Smekerutzul explică (pentru mgtow):

Daca in 2 zile nu mai exista niciun raspuns mai bun atunci iti dau funda

| mgtow a răspuns (pentru Smekerutzul):

laughing

| Traianosik a răspuns:

Pe www.telefonultau.eu poti gasi orice articol electronic (telefoane, calculatoare etc.). Livrarea in 48h maxim si plata cu card sau ramburs. Funda?