| JustRRevenge a întrebat:

De unde pot cumpara pierce-uri in Buzau?

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Ai aici un magazin online de unde iti poti comanda orice piercing doresti!
http://www.piercingcatalog.ro/? gclid=CN-RpNDjvawCFVAntAodgzJ9pA
In Buzau incearca pe pe str. Parang nr. 11, un shop numit Costyn Tattoo Studio, fac tatuaje dar imposibil sa nu aiba si piercing-uri!
In speranta ca ti-am putut fi de folos iti doresc o zi buna!

1 răspuns:
| Ramelo a răspuns:

Tatuajele se fac cu tusuri vegetale, ace sterile si varfuri de unica folosinta! desigur ca in Buzau gasesti asa ceva : www.tatuajebuzau.x10.bz