| hrdcore a întrebat:

De unde pot cumpara un tricou cu Edge ( Rated-R-Superstar) original wwe

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Nu stiu stiu doar ca din romanaia nu! sunt si eu mega fana WWE si chiar as vrea si eu tricou original John Cena da in tara noastra nu se gasesc.

| HBK a răspuns:

Intri pe site-ul oficial al WWE si accesezi WWEshop.com.Dai o comanda acolo, dar este cam scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GRESIT baieti, pe wwe.com NU se poate comanda pentru RO! Incearca site-uri cum ar fi wweshop.uk sau de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca esti din Italia intri pe google Italia si comanzi foarte usor dar din Romania nu poti sa ei nici unul

| Andrei0510 a răspuns:

Intra pe www.wstore.ro si apasa unde scrie cumpara aici.Vei gasi tricouri, sepci, bratari si lantisoare. apare marfa noua in fiecare zi.este si noul tricou al lui edge: edge farewell tour