| zaharoc a întrebat:

De unde pot lua haine cu sau ca la Michael Jackson? spuneti-mi va rog!

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da nu-i mai bine sa nu copiezi, sa fii original/a si gata?

| viki a răspuns:

Daca esti creativ/a, poti sa le combini tu.happy
De exemplu: o camasa alba, pantaloni negri mai scurti, sosete albe lungi, palarie neagra.happy

cami
| cami a răspuns:

Vai, esti fan laughing

| tibyforyouforever a răspuns:

Esti obsedat draga? Michael Jackson e la judecata acum si raspunde de faptele lui, lasa u si fi u insuti, pari un om manipulabil

| DoOdO a răspuns:

Din pacate trebuie sa ti le fk u... da palarie, pantofi, pantaloni scurti se gasesc da dc vrei ceva ca paiete trebuie sa ti le pui u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca in primavara anului 2011 va iesi o colectie cu hainele lui King of Pop. Sau cum spune viki. daca esti creativ, iti poti face. Si eu sunt mare fan. Am o gramada de CD-uri cu el. Mie mi se pare ca toti in afara de viki si de DoOdO:X sunt niste fraieri pentru. ca nu stiu ceea ce este frumos.

| Ady_1038 a răspuns:

Am vazut` un site pe net:). http://www.bestial.ro/......del_2.html :*:*