| florin_dinut a întrebat:

De unde pot sa cumpar un port tigaret? Mi se par atat de sexy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti poti incerca in magazinul Sir sau Obor; poti gasi ceva super la un pret bun. Mie cele din mall-uri mi se par prea scumpe si nu cine stie ce. Dar poti incerca, daca balanta pret calitate e ok atunci go for it happy

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar trebui sa gasesti in magazinele de cadouri...
sau in flavia, in tm...

| visatorul78 a răspuns:

Vezi magazinele de unicate si obiecte speciale din mall-uri. Mi-am luat de acolo un port card de toata frumusetea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-adevar, este sexy, o reflecsie care ma surprinde placut.eu cred ca ai putea gasi in targurile care se fac dumineca, cele vechi au alt farmec si ma gandesc si la niste butoni de camasa sau bumbi cum le spuneau in "la medeleni"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la port tigareta sau la tabachera?