| alexandruth a întrebat:

De unde pot sa iau sepci mov cu inscriptia lui Dan Diaconescu pe ele? Serios acum... As putea sa le fac la comanda sau sa le cumpar de undeva? big grin

Răspuns Câştigător
| blonda2000 a răspuns:

Iti cumperi acele sepci si dupa le duci in mall si spui sa iti scrie pe ele ce vrei!:-p Bafta!

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

Stai asa omule ca daca trece ponta pe drum sau un USL-ist si te vede cu sapca in cap inscriptionata cu Dan Diaconescu, dai de mare necaz ori iei bataie ori face infarct.Mai ales acum dupa ce au pus pofta-n cui cu combinatul, mai cistigau si ei un ban muncit de altul pentru campanie.