| RecycleBin a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar o pereche de skateri? sunt din suceava.nu imi spuneti din mall, etc. vreau magazine, nu chestii de >astea=mergi pe acolo cauta dincolochatterboxdau fund0i :-x

ralucuts♥

Răspuns Câştigător
| aligatorrr a răspuns:

Din carrefour de la american skate... sau din zimbruwinking

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Esti fata? Daca da, skaterii sunt pentru baieti. Ramai la garderoba ta.

| ?! a răspuns:

@Derye! si eu sunt fata si am skateri. care e faza "Esti fata? Daca da, skaterii sunt pentru baieti. Ramai la garderoba ta."? raised eyebrows.

Daca esti fata e ilegal sa ai skateri? oh go on

| Underground_8492 a răspuns:

Eventual iti cumperi shoesi pentru skateboarding.Skaterii sunt aia de se dau pe skateboard

| Daniela_3373 a răspuns:

Eventual iti poti comanda o pereche pe internet.Pe site au tot ce trebuie sa stii : marimi, costuri de transport, conditii de returnare, etc.
http://shop.americaskate.ro/adidasi/fete/
Sper ca ti-am fost de ajutor! :)