| Furnicuta000 a întrebat:

Deci am inceput serios sa vand pe vinted sa scap de unele lucruri si in acelasi timp am si cumparat cate ceva. Ce nu inteleg eu de ce diferentele astea la taxele de livrare. Adica Polonia-Romania costa 21 lei, inteleg, e departe. Romania-Romania 9, 5 lei. Si asta inteleg ca e totusi un serviciu de livrare. Dar ce nu inteleg e de ce Grecia-Romania 0 lei? E mai ieftin sa trimiti prin Sameday la easybox din Grecia in Romania decat de la Sibiu la Bucuresti? Daca nu ma credeti intrati si verificati

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Au obtinut un deal foarte bun, poate e ceva promotional, poate vor sa deschida piata si spre Grecia.