| Nelutza1245 a întrebat:

Deci am nevoie de ideea voastra. Cum vine primavara ma imbrac si vreau ceva sa-mi iau...Dar nu stiu ce! Imi puteti da niste sfaturi (pretul sa fie pina la 1000 lei )

5 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Intra pe miniprix sau lizzy Store

| Bitza91 a răspuns:

Ironia sortii! Sa ai bani, dar sa nu stii cu ce sa iti cumperi de imbracat! Pai mai tinere, tu crezi ca noi suntem critic de moda, analististi sau mai stiu eu ce? Pai daca noi iti da idem asta automat inseama ca iti va place si tie? Imbraca-te dupa propriul tau gust, ia-ti ce iti place in functie de ziecare sezon al anului! Numai bine

| Bitza91 a răspuns (pentru Bitza91):

Scuzati greselile gramaticale, dar m-am grabit si nu am bagat de seama ce am scris grestit big grin

| SportsMag a răspuns:

Te poti uita pe www.sportsmag.ro Cu siguranta vei gasi ceva frumos.

| Alex_Chira_1998 a răspuns:

Poti intra pe Uman Shop su pe BMX Magazin. Sunt lucruri super faine si de calitate!rolling on the floor)