| RoxutzaDragutza a întrebat:

Deci vreau sa va intreb cum se numesc aceste veste http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&biw=991&bih=607? eu sunt din turda deci unde as putea gasi si cu cat?

P. S.: FUNDA!

4 răspunsuri:
| TheSuperMan a răspuns:

Aduce mai mult a corsetthinking

| madapostolache a răspuns:

Nu au o denumire specifica thinking unele sunt decoltate la spate, altele intregi depinde, de ex vesta din imagine e cu spatele complet... eu sunt din braila si mi am luat una asemanatoare cu 25 de lei parca. dar de ce nu o comanzi pe cea din poza?:*

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

X.` Vestute din astea avem noi la uniforma scolara.
x.` Nu prea au un anumit pret aceste vestute, eu cand mi-am luat una de inceput de an scolar am dat pe ea 34 de lei
x.` Ele se pot purta si cu haine normale, nu neaparat cu uniforma.
x.` Le poti cauta sub forma de : ''Vestute negre pentru uniforme scolare'' si vei gasi o mie de modele nu doar unul. pup Pa Pa

| CristinaKriss a răspuns:

Si eu mi-am cumparat o vesta la fel ca cea din poza si am dat 35 de lei