| AnaMaria446 a întrebat:

Din experiența voastră merită să-mi achiziționez acum un telefon sau să aștept perioada de Black Friday?
Știu că au mai fost și magazine care au mărit prețurile înainte de perioada de Black Friday

Răspuns Câştigător
| AdrianGht a răspuns:

De obicei cam asa asa se intampla. Dar poti sa faci un studiu de genul. Daca iti place sa spunem Samsung S24 te uiti inainte cu o luna doua si vezi ce pret avea si iti dai seama daca de Black Friday este o reducere reala sau nu.
Daca gasesti un telefon pe www.pcgarage.ro ok pentru tine, iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii cu ochii pe prețuri acum și atunci. Compară și acționează dacă e cazul. Doar să ai răbdare

| AlexDarkAngel a răspuns:

Umanitatea nu mai are nici o solutie, intunericul ne ataca, fortele astea mistice, neintelese aduc niste energii negative de pe taramurile intunericului.
Diavolii intra in oameni.
Cel mai bine astepti iarna cand sarbatoarea asta diavoleasca trece