| anonim_4396 a întrebat:

Doamne! Carcei astia.De ce? Of.Si sa incep, Am avut si tot am carcei de ce? Ah da la piciorul drept, la degetul mare putin mai jos cu celalat de langa el, pur si simplu nu mai pot sa mai le misc[degetele]. Multumesc Anticipat Ptr. Raspunsuri :-)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O lipsă de magneziu, zinc şi fier produc aceşti cârcei dureroşi.
Testul Aslo şi analize de sânge pot evidenţa o afecţiune reumatică şi/sau vitaminică (carenţă severă).
Cu multă plăcere şi sănătate maximă.
Pa, pa.

| Roby67 a răspuns:

Pe mine m-au ajutat pastilele de magneziu.

| xuanbou a răspuns:

Stii de ce? incearca sa mananci mai multa branza, e buna pentru carcei si febra.