| madasmech a întrebat:

E bine sa ai incredere in BMX magazin? Vreau sa iau niste peguri pentru Bmx?

Răspuns Câştigător
| Meli2000 a răspuns:

Este o firma buna, dar in aceste firme nu poti sa ai incredere. Daca poti incearca sa nu cumperi direct prin comandaa ci sa te duci direct sa vezi produsul si sa il rezervi cu 1-2 saptamani inainte,daca chiar nu se poate i-ale prin comanda.Fa cum vrei tu, dar rezultatul nu este sigur ca o sa te satisfaca, dar uneori se intampla si miracole! happy