| Tzucu a întrebat:

E ziua unei colege, prietene bune,
si nu stiu ce sa-i cumpar de ziua ei...
ea mi-a cumparat o esarfa, un album pentru poze o ciocolata si un spumant de baie...
eu ce-as putea sa-i cumpar? big grin
idei,,,= funda :d

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Buna!
Pai, ti-a cumparat destule, cred eu, nu?
Cumparei ceva care sti ca ii place, pe gustul ei.
Ma gandeam la o rama, poate are o poza cu voi doua, si o inrameaza, sau daca cumperi tu rama si ai si poza cu voi doua si mai bine! O poti inrama tu, si i-o duci direct! V-a aprecia mult, cu siguranta, pentru ca este ceva legat de prietenia voastra, unic.
Poate o bratara ceva, si tu deasemena ii poti cumpara un set de baie, care contine sampon, poate si balsam si gel de dus.
Sau un pandantiv. Le poti pune pe toate, intr-o punguta frumoasa de cadou, adecvata gustului ei.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai inapoi laughing

| baru a răspuns:

Sall. Un tablou, o bratara de argint, sau un lantic. Ceva care sa ramana amintire. Pa!

| nadyank a răspuns:

Bijuterii deosebite gasesti pe www.argintarie.ro... Mie imi plac cerceii astia: http://www.argintarie.ro/......5-c-252-p. html

| andootza a răspuns:

Un ceas