| kresycenzia a întrebat:

Este pe aici cineva care are un animalut Webkinz cu un cod nefolosit interesat sa il vanda la un pret mai mic decat cel din magazine? Daca da lasati aici un mesaj si va scriu eu pe privat ID-ul la care sa ma contactati sau scrieti-mi voi pe privat ID-ul vostru la care sa va caut. Nu conteaza cate animalute aveti de vanzare, pentru ca vreau sa cumpar orice animalut nu mai am si absolut toate mi se par minunate (in special rainbow armadillo) Apropo nu vreau doar codul. Taxele postale suportate de mine.

13 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Sunt de acord luludaisy, UchihaSasuke nu stie ca pot fi si oameni mai mari care inca se joaca, stiu o fata pe youtube care are vreo 16 ani si isi cumpara la webkinz si papusi, chiat si eu, am 11 ani si inca am joc cu papusile, de fapt e normal la varsta asata sa te joci cu papusi, nu mai spune-ti ca sunt de copii si nu mai stiu eu ce copii minci nu stiu decat sa le distruga.Si apropo, daca mai obtin un cod ti-l voi da tie, fara bani, dar ar cam fi webkinz simplu de tot, deoarece daca cumpar un set de carduri se gasesc coduri, o data am gasit pentru. un webkinz, daca mai obtin unul si este dublura ti-l dau tie, o si sper ca nu te-am plictisit citind comentariul meu!

| kresycenzia explică:

@laviflower, nu la asta ma refeream. Din cate vezi, nu am scris aici o suma, asa ca nu ai insinuat corect ca vreau sa ofer doar 20 de lei. Sigur ca nu voi da 30 de lei pe un lil'kinz care costa 15 lei, dar ai dreptate ca nu trebuie sa iau un Webkinz de 67 de lei cu 20 de lei. Nici nu aveam de gand sa fac asta. Asa ca te rog sa nu ma mai jignesti, pentru ca nu ai dreptul. Te rog, deci, daca te intereseaza poti sa imi spui unde sa te contactez, iar daca nu, sa iti vezi de treaba, pentru ca nu ai dreptul sa ma insulti in asa fel. In plus, nu ai de unde sa stii ca nu sunt mai mare decat tine si pur si simplu imi plac Webkinzurile. Asa ca nu mai jigni oamenii doar pentru ca ti se pare ca am de gand sa dau doar 20 de lei. Nici mie nu mi se pare corecta aceasta suma pe un Webkinz de 67 de lei. Deci te rog sa nu mai faci oamenilor pareri proaste despre mine. Eu doresc sa le iau mai ieftin pentru ca ma gandesc ca unii oameni chiar nu mai au ce face cu ele si nu le vor da in niciun caz pe gratis. Apropo, doream sa va anunt ca accept si daca este deja inscris pe un cont creat in ultimele 30 de zile (ca sa il pot transfera la mine). Si daca nu va convine, inchideti link-ul si gata, nu mai comentati degeaba. Astept raspunsuri cat mai multe!

| kresycenzia explică:

@HotGirl, stii, pentru mine este o jignire mai ales faptul ca insinueaza astfel de ineptii. Stii, daca ai fi citit tot cu atentie ai fi observat (sau nu) ca nu este chiar asa cum zice laviflower. Si pana la urma nu aveti de unde sa stiti cati ani am eu. Daca vreti neaparat sa spuneti ca sunt minora ar fi corect macar sa ma intrebati. Bine, recunosc, am doar 13 ani, dar nu cred ca pentru asta ar trebui sa ma discriminati. In orice caz, nu mai comentez din acest moment astfel de raspunsuri, doar pe cele care se refera in totalitate si pot raspunde la intrebarea pusa de mine. Stiu ca nu m-am exprimat corect, dar asta este. Daca vreti sa colaboram, spuneti. Daca nu, mai bine nu ati mai da comentarii asa de aiurea. Astept in continuare raspunsurile voastre!

| kresycenzia explică:

@UchihaSasuke, crezi ca sa te joci pe Webkinz este un lucru rau? Eu cred ca multi dintre voi ar trebui sa o faceti, pentru ca este un loc in care sunteti invatati sa respectati parerire altora si sa fiti cinstiti. Asadar, da, am spus ca nu mai comentez parerile voastre si asa voi face! De acum, raspunsul meu pentru voi este imediat sub declara raspunsul castigator, adica butonul raporteaza. In fine, oferta ramane valabila. Si sa stiti ca nu am chef de inselatorii pentru ca, avand 13 ani, ma prind foarte repede de incercarile de a ma fraieri. Oricum, astept in continuare parerile voastre si sa imi mai trimiteti mesaje, sunt dornica sa imi mai cumpar un animalut pentru colectia mea! :*:*:*:X:X:X:*:*:* si pe data viitoare!

| kresycenzia explică:

Si eu o stiu pe fata aceea. Numele ei de utilizator de pe Webkinz este starrystar33 si are cele mai multe Webkinzuri din lume. Chiar si pe unele forumuri se scrie ca are intr-adevar 16 ani. Eu cand am aflat mi-am spus ca am descoperit ca nu sunt singura ciudata care are Webkinz si are mai mult de 11 ani. De fapt, mai cunosc o persoana, are 28 de ani si adora plusurile acestea. Stiu ca majoritatea nu isi cumpara pentru ca se tem ca altii sa nu-i considere infantili. Eu insa nu m-am temut. Asta sunt eu, iar ceilalti trebuie sa ma accepte asa cum sunt. Nu au ce face. GoldfishKrissy1999 si LoveWebkinz sunt printre putinele persoane cu adevarat mature pe care le-am intalnit pe acest site. Mai aveam un cont, dar din pacate am uitat parola. Acolo era plin de prieteni falsi. Stiu, nu sunteti obligati sa ma credeti. In fine, consider ca Webkinz este cel mai frumos loc creeat in lumea virtuala de pe internet.

| kresycenzia explică:

@dumitrita25, daca vrei neaparat sa vorbesti cu LoveWebkinz trimite-i un mesaj. Aici este intrebarea postata de mine si suna cu totul altfel, fata de raspunsul tau care, chiar daca este pe acelasi subiect, nu are nicio logica. Daca vrei sa vorbesti cu LoveWebkinz, fa-o in particular, nu chiar aici unde eu am pus o intrebare si tu te trezesti vorbind, de altfel, singura. Nu vezi ca fata aia nu mai da niciun semn de viata? Bine ca nu am fost fraiera sa-i dau funda inainte sa vorbesc cu ea. Si crede-ma ca i-am trimis o gramada de mesaje la care nu a raspuns macar. Ciao, si te rog sa ai grija ce vorbesti de acum incolo, sa stii ca te voi avea in vedere si daca mai continui cu raspunsuri de genul acesta nu voi ezita sa apas pe butonul aflat chiar sub butonul declara raspunsul castigator, RAPORTEAZA. Deci ai grija ce faci. Apropo, nu este o amenintare. By3!

| Letty03 a răspuns:

Mi-am cumparat un Webkinz cu 36 de fapt mai multi si nu le-am bagat inca codurile, nici nu le-am deschis. Pot sa-ti dau cu numai 12lei. Uite cum procedam: imi dai acum funda dupacea eu iti dau ID, bine.

| laviflower a răspuns:

Sigurrrrrrr...Am cumparat un webkinz la 67 de lei si ti-l vand tie cu 20 lei.Ai vrea tu mucosule...

| KiryuZero a răspuns:

Ai 13 ani si u te mai joci cu plusuri la varsta ta hahaharolling on the floor ce piticanie

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| dumitrita25 a răspuns:

Lovewebkinz te rog daca doresti ati dau 13-12-15lei pentru un webkinz sau o fundita de cate ori intru aici si daca nu stii unde traesc poti sa-mi dai codul iar eu banii sau panglici ok?

| şmecheraşul_9312 a răspuns:

Laviflower, UchihaSasuke } Tâmpiţiwinking

| HotGirl a răspuns:

Da nici macar nu teo jignit.doamne...oricum esti copil.minor.nu ma cobor la mintea ta.