| IonelIonIonel a întrebat:

Este vreo diferenta dintre schiurile din magazinele din Romania si cele din strainatate? Ca am auzit ca pentru Romania pun alte piese thinking Merita sa cumpar de aici?

Răspuns Câştigător
| VladPX a răspuns:

Odata ce cumperi din magazine ca: Intersport sau alte magazine care prezinta marci cunoscute in toata lumea, nu trebuie sa iti faci griji, au aceeasi calitate.

1 răspuns:
| me4u a răspuns:

Exact magazinele gen intersport, hervis sau decathlon sunt cele care au produse special construite sa iasa mai ieftin. Eu iti recomand magazinele specializate, cum e de exemplu Skates.ro :
http://www.skates.ro/ski/schiuri