| anonim_4396 a întrebat:

Eu as dori sa imi cumpar un terrier australian mic, dar din pacate nu stiu de unde. Desi eu stau in Maramures. Cine stie va rog sa ma contacteze!

2 răspunsuri:
| addme a răspuns:

Au aparut destule pet-shopuri online unde ai putea gasi informatii. daca tu gasesti acolo cainele dorit il vei primi prin curierat. stiu ca suna urat dar asa si este. eu am o cunostinta care si-a cumparat cockerul de pe net, si l-a primit prin curierat tocmai din ungaria. happy
asa ca multa bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Intră aici: www.caini-de-vanzare.ro
Pa, pa.