| kammy a întrebat:

Eu as vrea sa ma imbrac la scoala cu un pulover negru si cu niste pantalonii inchisi de culoare Si sa fiu si in ton cu moda si in picioare niste cizmulite sau nu stiu

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Draga ti-e cald, bine? Da-o incolo de moda.

| Deea dYdY a răspuns:

Incearca un look office, o vesta care se leaga la spate o camasa cu volanase(se poarta)si niste pantaloni skiny si niste cizme cu platforma de 5-7cm sau poti apta pentru un pluover stil tunica pe corp pana la coapse cu o centura in bazin si niste ghete scurte dantelate (se poarta)si niste cercei curgatori si poate o codita impletita mai rebel si ai un look funny, daca primul nu ti-a placut
pupici dulci, dulci de tot din partea mea paaaaaaaaa!

| crisS a răspuns:

Care e intrebarea ?