| znstr a întrebat:

Faza e in felul urmator. in curand va trebui sa merg la ziua unei prietene si chiar nu-mi trece prin cap cu ce as putea sa ma imbrac. Un sfat?batting eyelashes pentru cea mai practica tinuta, dar si eleganta in acelasi timp, fundita.

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
Te poti imbraca cu niste pantaloni scurti si un maieu mulat peste are sa pui o jacheta sic si cu cizme lungi;
Poti opta pentru o rochita finuta si cu niste botine elegante;
Te mai imbraca cu niste pantaloni mulati si o camasa eleganta sau o bluza mai "fistichie" si niste platforme;
Poti alege o fustita cu o helancuta si pe deasupra o vesta de blana(sau orice alt articol de blana) si cu cizme(nu conteaza marimea)
Mai poti opta pentru niste colanti si o bluza lunga mai funny si o vestuta d blugi cu pantofi cu toc.
Exista multe posibilitati:*Eu ti-am dat niste idei care sper sa iti fie de folosbig hug
Fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

P. S:Nu uita de accesorii si de poseta(de preferat plic):*

| CatalinM18 a răspuns:

Eu nu cred ca conteaza tinuta ci doar prezenta ta. Poti sa te imbraci cu ce crezi ca e mai bine si ce ai la indemana. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.depinde.pentru o haina cumparata ai nevoie de niste informatii ca sa vezi cat de bine te prinde.de exemplu:culoarea parului, a ochilor, culoarea pielii si cum esti tu. o haina trebuie sa te reprezinte in totalitate si nu doar ca fizic ci si ca modul cum esti:sensibila, indrazaneata, geloasahee hee, iubitoare si ca bine stim culoarea potrivita iubirii este rosu.lasand la o parte lucrurile acestea, tias recomanda o rochie daca ai prieten rosie, mova sau alba.adica orice culoare in afara de negru.rochia de preferat scurta si niste pantofi de culoarea alba daca e o zi fericita pentu tine daca nu de alta culoare.deci ce intelegem din asta? ca hainele le porti trebuie sa te reprezinte si sa nu fie negre.aaa.si hai sa mai dam si un pic de stralucire tinutei:poate fi stralucitoare sau in gen disco si daca ai pune niste accesorii trasnet ar fi super. daca esti o fire de discoteca si mai fitoasa poarta cercei lungi, din tinichea sau aur. daca esti o fire mai pajnica poarta cercei scurti si din argint sau aurwinkingsi un sfat mai important ca sa zic asa:sa stii ca daca ai accesorii delea de nu stiu cate grame, nu esti mai frumoasa.fi naturala. o sa vezi ca iti va sta mai bine.sau niste streci cu maieu shiklaughingwinking

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Rochii:poti o rochie mai lunga sau scurta cu iegari(habar n-am cum se scrie)
Pantaloni:daca nu vrei rochii pantalonii mai elgenati sau blugi pentru ocazii speciale nu de mers afara
Bluze: sinte bluze mai lungi si mai frumoase merg cu blugii stramti
Camasii:camasii dea-lea elegante cu maneca lunga
Pantofii:cu toc inalt/jos sau pantofi fara toc
Cam atat si sper sa-ti gasesti o tinuta eleganta!

| patricia_1730 a răspuns:

Daca ziua ei este primavara te poti imbraca cu o pereche de blugi negri o bluza chic alba (sa nu fie impopotonata)si niste adidasi, daca e vara o fustita mini de blugi, un maieu (in care sa ti se vada spatele)si niste sandale la moda, daca e toamna niste pantaloni treisferturi niste cizme si o bluza mai mulata(depinde cum esti:mai grasuta sau mai slaba), iar daca e iarna niste colanti peste care vine o fusta, niste cizme care sa iti ajunga pana la genunchi si un maieu care sa se asorteze cu fusta(eu asa am fost de Revelion). sper ca te-am ajutat.