| Answer17 a întrebat:

Funda! Buna, sunt clasa a 12 si nu stiu cu ce ma voi imbraca la banchet si cand voi face pozele pentru album.
As vrea niste sugestii sau niste site-uri.
P.S. Vreau sa ma pregatesc din timp, nu sa caut ca disperatul in ultima zihee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. costum + sacou + camasa + cravata + pantofi (de preferinta costumul negru)
2. jeansi inchisi la culoare inchisa (albastru foarte inchis, aproape de negru), sacou negru si camasa (deschisa la culoare) sau tricou (in viziunea mea un tricou verde cu un imprimeu mai modern ar arata bine) si niste pantofi sport (nu m-am gandit la culoare)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......a-voastra/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......cou-niste/