| SkaterBaa a întrebat:

Funda
De unde pot cumpara sepci snapback de skater/rapper pana in 60 de lei. happy
NOI!

Răspuns Câştigător
| KIDDA a răspuns:

Okazii.ro,cel mai bun...happy

5 răspunsuri:
| Alphabeat a răspuns:

Am gasit 2 super dar costa 70 si 80 de lei pe www.u-man.ro
Mi-am cumparat multe de acolo si comanda ajunge in 2 zile maxim. Daca nu iti convine pretul, du-te pe okazii.ro
Sper ca te-am ajutat! Te salut!

| mobbdeep a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a171628315

Urmeaza sa imi comand si eu.

| Cîrstoiu_Ovidiu_1982 a răspuns:

Am eu de vanzare. Daca esti interesat da-mi un mesaj privat.

| Solomon_Ionuţ_1994 a răspuns:

Ai nevoie de o șapcă Snapback? VINO LA : https://www.facebook.com/SnapbackCapsOriginal De aici, puteți achiziționa noi modele de șepci Snapback, toate la pretul de 60 de lei. Produsele le avem doar la comandă. Dacă doriți un alt model pe care nu-l avem în albume, ne puteți aduce la cunoștință acel model iar noi il vom pune pe pagina. Așteptăm mesajele dumneavoastră, pentru comenzi, detalii și alte informații.