| MikyAndreea a întrebat:

FUNDA! In urma cu cateva zile am mers in oras sa ma uit de ceva haine noi. Am gasit un tricou cu steagul Marii Britanii si altul foarte dragut de un roz neon pe care scrie "Hey Boy!" Pe care ma sfatuiti sa il aleg?

Răspuns Câştigător
| Bobbless a răspuns:

Cel roz cu hey boy, tricourile alea sunt in voga acum si eu am 2 :X si cele cu steagul marii britanii sunt dragute dar astea sunt bestiale :X:X

4 răspunsuri:
| JasminJ a răspuns:

Pe amandoua big grin dar parca totusi pe ala cu steagul Marii Britanii!

| AnaMaria12 a răspuns:

Pe care iti place, eu as zice ca cel pe care scrie Hey BoY e doar o parere.big grin

| splitt a răspuns:

Roz neon se poarta, dar e de prost gust

| ZuzyGirl a răspuns:

Pe cel cu "Hey Boy!"