| bahoi a întrebat:

Geaca asta este pntru baieti sau pentru. fete? ca as vrea sa imi iau una asemanatoare. :) funda
http://i51.tinypic.com/2yosr4p.jpg

Răspuns Câştigător
| AnnaMaryStar a răspuns:

Este pentru baieti.cum se vede si in imagineo poarta un baiat si am vazut baieti purtand gecii asemanatoare

13 răspunsuri:
| ziz a răspuns:

De baiat. Exista si pentru fete insa modelul e putine diferit.):
Am vazut o gramada de baieti purtand de astea.

Fundita?batting eyelashes

| zapa1 a răspuns:

E pentru baieti

| Ionutz_1837 a răspuns:

Baieti

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

E pentru baietiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| dublud a răspuns:

Pentru baieti dar se gasesc si modele de fete.

| DeEa_8231 a răspuns:

Ii pentru baieti. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Frate o poarta un baiat deci e de baieti

| dane95 a răspuns:

Baietibig grin

| ralukmik a răspuns:

. eu cred ca e pentru baieti.

| Fluturashmic a răspuns:

E pentru baieti happy