| MariaRawr a întrebat:

Hai... De unde iau spray de suvite si cam cat ar costa? Si cat de repede se sterg? Multumesc si nu uitati. ofer funda! 1

Răspuns Câştigător
| takukiziku a răspuns:

Astfel de spray-uri eu am cumparat de la tutungerie, sau cauta in supermarket, cat despre pret pe al mau nu am dat mai mult de 5 lei ( l-am cumparat mai de mult si nu mai stiu exact pretul), dar acum depinde si firma... sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| biancaelena20eli a răspuns:

Buna! Spray-uri se gasesc in diferite magazine de machiaje acesorii si chestii din astea.nu costa foarte mult pana in 7 lei, si nu se mentine pe o durata lunga pe, par o zi cam asa.
sunt o multime de culorihappy
Roz mov verde albastru gri galben alb etc.
eu l-am cumparat de la o firma numita Orkid.
Sper ca te-am ajutat oarecum: