| Anabelle_5756 a întrebat:

Heei TPU! Poate sa-mi spuna cineva care sunt preturile la starbucks? Sau sa imi dea vreun link cu lista de preturi pentru ca pe site-ul lor nu am gasit nimic. Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Expresso-u e in jur de 7-8 lei, Caffe Latte, Cappucino, Caffe Americano, Caffe Mocha se invart in jur la 12-13 lei. Prajiturile incep de la 5 lei si ajung pana la 15 (de exemplu, cheesecake-ul )

| luciagb a răspuns:

Nu e mai simplu, oare, sa te duci la starbucks si sa te uiti? sau sa intrebi vreun prieten/ vreo prietena care a fost?