| Lalalalalalalalalala a întrebat:

Hei :* Am nevoie urgenta de voi, friends big hug Diriga a zis sa ducem fiecare cate un cadou impachetat la scoala. Si o sa primeasca fiecare cate un cadou de acolo. Problema este ca nu stiu daca o sa primeasca o fata sau un baiat cadoul meu. Ce cadou as putea sa iau? big grin Merci mult:*

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Bomboane, un penar, rechiite.

5 răspunsuri:
| Cookie21 a răspuns:

O rama foto.
Indiferent de sex.

| nosferatu15 a răspuns:

Tot asa este organizat si la mine; eu am luat o carte, un ceas de mana si o bratara, si nu am dat decat 25 de ron. Successhappy

| marinteodora a răspuns:

Poti lua
-bomboane
-penare
-rechizite
-carti
-bratari
-ceasuri de mana
-suporturi de birou
-jocuri
etc

| robertyno97 a răspuns:

Eu de obicei iau suporturi de birou sau ceasuri de manabig grin

| Ananasik a răspuns:

Ceva rechizite...Romane,ceasuri,un desen pentru prieteni,o rama pentru foto, bratara, poza ta.