| Elly213 a întrebat:

Hei.Ce parere aveti? Merita banii sau ar trebui sa iau originale? http://www.laredoute.ro/......18802.html

6 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Mai bine iti cumperi altceva decat aceste cizme.
In descrierea lor scrie: Material sintetic. Material sintetic montat pe spuma.
Acum da poti sa le porti, dar cand va ploua sau cand va fi zapada ce faci? O sa trebuiasca sa iti mai cumperi si altceva de schimb.
Si ai grija la talpa sa nu fie rigida ca nu vei putea sa le porti.

| brandsfashion a răspuns:

Eu nu cred ca merita pentru ca nu mergi foarte comod in ele, eu mi-am luat si din-acestea si originale dar le-am luat la pret redus... poate mai gasesti si tu in outlet-copii.com UGGuri originale la lichidari de stoc, depinde ce numar porti!

| pinkyred a răspuns:

Buna ..sa stii ca isi merita banii pentru ca o pereche de UGG-uri originale costa mult mai mult big grin
Funda?

| Anonim00001 a răspuns:

Eu zic ca mai bine iei originale happy Alea sunt mai bune, rezistente, calduroase. Am auzit ca te uzi o gramada cu alea made in china, pe cand cu alea originale nu. Depinde. Fundaapuppy dog eyes?

| ElizzaTPU a răspuns (pentru Anonim00001):

Si pe cele originale tot made in china scrie. Am doua perechi si intr-adevar sunt foarte calduroase.
Toate ugg urile orignale sau nu sunt fabricate in China.
Chiar si pe produsele de Victoria ssecret scrie made in china.

| isabela4033 a răspuns:

Http://www.ugg-shop.ro/
Mai sus ai un site cu originale.Eu cred ca e pret bun totusi si merita. Oricum, sper sa ajute si site-ul de mai sus. Daca vrei mai ieftine:http://www.okazii.ro/cautare/cizme+ugg.html
Sper sa te ajute raspunsul meu.
Pa!