| zuzu_8584 a întrebat:

Hei.
Se apropie ziua celei mai bune prietene si nu prea am idei de cadouri... As vrea sai cumpar ceva placut, ceva ce isi va aminti mereu. Are 13 ani big grin
Funda cele mai tari cadouri.
P. s. Nu imi spuneti bijuterii din astea caci nu poarta.

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate un ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499 sau o geanta de scoala din material textil cu un imprimeu haios pe ea.

6 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

I-ai o inima maare de pluslaughingbig grin

sau un tricou personalizat cu poza voastra. sau fa o poza cu voi 2 tinandu-va in bratee.si pune-o in tabloubig grin

| Biaaaa a răspuns:

Hey.ai putea sa developezi o poza cu voi si sa o pui intr-o rama.si sa mai adaugi o bratara a prietenie.big grin

| Rebe97 a răspuns:

Poi eu as lua o perina simpla in forma de inimiora as duceo la un studio foto si le-as spune sa-mi imprimeze pe ea o poza cu mine si my BF si sub poza Le-as zice sa scrie Friend for the life sau ceva de genu sau un lantisor dinal cu medalion in forma de inimioara care se deschide si inauntru poza noastra

| Kennysa a răspuns:

Eu i-as da o geaca de piele ca asta a spus ca isi doreste my BFF

| rux2828 a răspuns:

Poti lua o rama pentru poza in care sa pui poza cu tine si ea, sau tricou sau o bluza.sau o poti intreba personal ce sar dori

Răspuns utilizator avertizat