| 96Madalina a întrebat:

Hei,stie cineva de unde as putea sa fac rost de casti pentru Alcatel ot-800.As vrea sa le cumpar online, stau in Bucuresti, sector 3! Multumesc anticipat.scz categoria dar este cea mai popularahee hee

Răspuns Câştigător
| CristinaAlexa22 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a115735338

Buna! Castile sunt de Motorola, dar se potrivesc pentru ca am si eu.
Pupici:*

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna! Uite aici un link, tipul zice ca vinde castile cu 25 de lei, poate poti intra in legatura cu el sa-ti dea doar castile http://www.euanunt.ro/......01023.html sper sa reusesti :*