| Chirodeadavid a întrebat:

Hei TPU, adidasi jordan 4 de pe aliexpress vin în cutii originale?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Regula e că ce vine de pe aliexpress e cu totul fake (d-aia costa cât costă)

| Madalina7944 a răspuns:

Salut, adidasii Jordan 4 de pe aliexpress sunt fake, deci nici cutia lor nu va fi una originala. Chiar daca sunt la jumatate de pret, calitatea perechilor este una foarte slaba, materiale, detalii, etc. Iti recomand sa-ti cumperi o pereche originala si stai fara grija. Poti sa gasesti perechi de adidasi originali Air Jordan 4 pe myshoe.ro: https://myshoe.ro/collections/air-jordan-4