| karaoski a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa cumpar un stilou 3D. Am vazut pe net tot felul de stilouri,dar nu stiu care este cel mai bun,dar si cu un pret acceptabil(raport dintre pret si performanta),va rog sa imi dati niste sugestii, dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Http://the3doodler.com/
Nu stiu de ce vrei sa il cumperi insa mie mi se pare ca arunci banii pe fereastra e destul de scump si daca nu te pricepi sa il folosesti e nefolositor mai bine ia un 3d printer ala da chiar merita

| karaoski explică (pentru Bobby711):

Mda,dar,macar daca dadeai un raspuns pentru care site-ul era din Romania

| Bobby711 a răspuns (pentru karaoski):

Cred ca glumesti nu? Te astepti sa gasesti un site in Romania? Ala e site-ul lor oficial probabil ca il poti cumpara de pe amazon sau ebay dar in nici un caz din de pe un site romanesc. Daca vrei un 3d printer iti pot gasi insa pen-ul nu. Mult noroc cu asta