| justroro a întrebat:

Ce sa aleg ca si candou de Craciun dintre un telefon nou si o tableta(nu am ales modelul inca)? Care credeti ca ar fi mai util? (telefonul meu actual e Samsung Star 3, deci nu e nu stiu ce)

5 răspunsuri:
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

O tableta este mai utila.

O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Marina92 a răspuns:

Ai putea sa iti iei un telefon nou cum ar fi Samsung Galaxy S3 sau Samsung Galaxy S3 mini pentru ca e mai performant decat telefonul tau actual si dupa parerea mea e ca si cum ai avea o tableta.

| LuLu33 a răspuns:

Telefonul pe care il ai nu este deloc rau, in plus sunt sigura ca o tableta poate fi mult mai folositoare! Daca ai deja un telefon nu stiu de ce vrei altul caci pana la urma la toate telefoanele poti sa vorbesti, in schimb daca ai tableta poti face mult mai multe lucruri cu ea! happy Oricum este decizia ta, deci BAFTA!

| aDrIaNa1324 a răspuns:

Te sfatui sa alegi o tableta, deoarece ea este si ca telefon si ca calculator