| fuckName a întrebat:

de cateva zile tot caut un site de cumparat charm-uri/pandantive. dar ceva ce... nu gasesti pe orice site de accesorii pentru hand-made. ma ajuta cineva? dau funda... pentru cel care imi ofera un site intr-adevar frumos. ofer un voucher de 15 lei. www.facebook.com/bijoxcristina

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns:

Poate aici ai mai multe sanse de a gasi ceva special: http://bijuteri-online.com/

| DracusorImpielitat a răspuns:

Http://www.felicitystore.ro/categorie-produs/lanturi/ nu are pandantive, dar sunt hand-made, si unicate. Mie imi vine sa le cumpar pe toate, asa de dragute sunt.

| Alinacool a răspuns:

Www.iaonline.ro Bijuterii speciale din rhodium cu cristale