| DudeesxD a întrebat:

Hei TPU ! :] Eu sunt cea din poza >.< . si as vrea sa ma tund . dar nu stiu cum mi-ar sta mai bine . HELP ! straight face

Fundoaie ! :]

Răspuns Câştigător
| raza99 a răspuns:

Uite aici sunt diferitehttp://www.eva.ro/......35892.html

7 răspunsuri:
| hey97 a răspuns:

Eu cred ca iti sta bine asa nu e nevoie sa te tunzi happy

| Jigaraoana a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi. Esti frumoasa asa. Daca vrei sa-l mai filezi sunt de acord. cred ca-ti-ar sta bine si tunsa bob varianata mai lunga.

| raza99 a răspuns:

In poza nu chiar se vede ce forma are fata ta...raspunde-mi ce forma are si-ti trimit multe coafuri care ti se vor potrivi=)

| raza99 a răspuns:

Poti sa cauti pe internet coafuri cu fata rotunda si iti va aparea multe...care ti de va potrivi)))

| selenamiley57 a răspuns:

Esti draguta asa cum esti. dar ti-ar sta mai bine cu breton
parerea mea...

| DudeesxD explică (pentru selenamiley57):

Am avut si breton. Si nu imi sta bine deloc! laughing