| PuccaPuccy a întrebat:

O intrebare ciudata laughing Ce culoare se poarta anul asta? big grin [ Funda ].

Răspuns Câştigător
| irynutza a răspuns:

Moda 2012 e plină de culori puternice, nuanţele neon precum verde lime şi fuchsia. Culoarea anului 2012, tangerine tango nu trebuie să îţi lipsească din garderobă, fie ca se regăseşte pe piese vestimentare sau pe accesoriile care îţi vor completa ţinuta.

4 răspunsuri:
| Gaby_Kitty_Minnie_1990 a răspuns:

Poii Iar Am Revenit Cuu Un Raspuns Pentruu Tiine Puccy. Anul Acesta. La Iarna. Se Poarta Un Alb Ceva. Cum Satsii Expliic. Un Pulover Alb. Blugii Albastrii Sii Nij Cizme. Nuj Cum Se Numea. Sper Ca Am Fost Ceva De Ajutoor. :*

| Gaby_Kitty_Minnie_1990 a răspuns:

Poii Iar Am Revenit Cuu Un Raspuns Pentruu Tiine Puccy. Anul Acesta. La Iarna. Se Poarta Un Alb Ceva. Cum Sa-tii Expliic. Un Pulover Alb. Blugii Albastrii Sii Nij Cizme. Nuj Cum Se Numea. Sper Ca Am Fost Ceva De Ajutoor. :*

| Gaby_Kitty_Minnie_1990 a răspuns:

Poii Iar Am Revenit Cuu Un Raspuns Pentruu Tiine Puccy. Anul Acesta. La Iarna. Se Poarta Un Alb Ceva. Cum Satsii Expliic. Un Pulover Alb. Blugii Albastrii Sii Nij Cizme. Nuj Cum Se Numea. Sper Ca Am Fost Ceva De Ajutoor. :*

| Gaby_Kitty_Minnie_1990 a răspuns:

Poii Iar Am Revenit Cuu Un Raspuns Pentruu Tiine Puccy. Anul Acesta. La Iarna. Se Poarta Un Alb Ceva. Cum Sa-tii Expliic. Un Pulover Alb. Blugii Albastrii Sii Niste Cizme. Nuj Cum Se Numea. Sper Ca Am Fost Ceva De Ajutoor. :*.