| AmaliaCiprian789 a întrebat:

Heiihappy...Avand in vedere ca vine craciunul si mos Nicolae, habar n-am ce sa ii iau iubitului meu...Am cateva idei pentru craciun, dar ce as putea sa ii iau de Mos Nicolae, nefiind atat de semnificativa acea sarbatoate?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Îi iei cardul din portofel și îți cumperi ție ceva frumos. Fericirea ta va fi cadoul său.

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sticla de vin.

| anonimg a răspuns:

O carte buna pentru sarbatori:
https://www.viatasisanatate.ro/viata-lui-iisus

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimg):

Cu cartea asta vor avea sarbatori de neuitat, si nu vor citi despre un evreu mort de 2000 de ani.
https://carturesti.ro/carte/kama-sutra-365-163036?p=9

| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde de pretentiile lui ca daca e genul care sa vrea gucci, guess sau chestii din astea e nasol... sau poate se multumeste cu un ceas, un hanorac sau un portofel

| AmaliaCiprian789 explică (pentru Furnicuta000):

E un baiat simplu?

| AmaliaCiprian789 explică (pentru AmaliaCiprian789):

Dahappy...Nici nu vrea cadou, dar e placerea mea sa ii fac unul

| Lukasssz a răspuns:

Un ursulet de plus cu "i love u"

| dinaprilie a răspuns:

Poti sa/i iei ceva din portofel sau scamele din buric sau dintre degetele de la picioare, parul de pe maini..chestii din astea. daruieste/i ceva de preferat daca il si poti crea tu cu mainile tale. In felul asta ii si testezi un pic caracterul.

| Ka0ru a răspuns:

Dulciurile lui favorite ca asa se da de Mos Nicolae.

| MadalinAlexandru a răspuns:

Un costum mai sexy ca de Moș Nicolaehappy

| user0328 a răspuns:

Dacă nu îl cheamă Nicolae, nu e musai să îi iei cadou de Moș Nicolae, poate doar o ciocolată.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru user0328):

Ciocolată se dă copiilor, el nu e copil.