| jakexx a întrebat:

Heii, TPU! Am si eu o curiozitate...Site-ul www.zenda.ro este de incredere? Unele haine sunt chiar dragute :) A cumparat cineva de pe site ceva? Ce ziceti? Multumesc anticipat! :)

1 răspuns:
| piti77 a răspuns:

Da, este de incredere. hainele sunt dragute dar nu toate sunt de calitate. sunt hainele pe care le gasesti in asa-zisele magazine "de confiscate". daca ai asa ceva in oras poti incerca acolo. preturile de pe site, daca nu sunt din categoria promotiilor, sunt un pic mai mari de obicei fata de cele din magazine.